Toya Hot-Spot

TOYA Hot-Spot to idealny sposób na dostęp do sieci Internet dla użytkowników końcowych w miejscach użyteczności publicznej. Firma TOYA Systemy Komputerowe opracuje koncepcję budowy, zaproponuje rozwiązania pasujące do Państwa potrzeb a następnie wykona całą sieć wraz z wdrożeniem systemu zarządzania siecią TOYA Hot-Spot do kontroli Hot-Spotów i użytkowników.

Wdrożenie systemu odbywa się na podstawie indywidualnych wymagań klienta, tak by w pełni zaspokoić jego potrzeby. Rozwiązanie firmy TOYA Systemy Komputerowe dzięki swojej skalowalności jest idealne zarówno dla rozbudowanych sieci Hot-Spotów, jakie mogą być stosowane przez Jednostki Samorządu Terytorialnego jak i dla pojedynczych instytucji takich jak hotele, centra konferencyjne czy też ośrodki wczasowe. Instalujemy również dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej w pojazdach np. komunikacji miejskiej, pojazdach szynowych itp.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie – montowanym i konfigurowanym bezpośrednio przez TOYA Systemy Komputerowe. Stosowane przez nas w naszych urządzeniach platformy sprzętowe oparte są o najwyższej klasy rozwiązania producentów Cambium Networks i MikroTik.

Instalowane przez nas urządzenia pozwalają na nawiązanie połączenia z siecią przez użytkowników końcowych w częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz.

TOYA Hot-Spot działa w oparciu o każdą technologię dostępu do Internetu, jednak jako operator mobilnej sieci internetowej zachęcamy do korzystania z rozwiązań opartych o sieć LTE. Hot-Spoty działające w oparciu o umieszczoną w nich kartę SIM z dostępem do nielimitowanego łącza bezprzewodowego działającego w oparciu o technologie LTE/HSPA+/UMTS/GPRS/EDGE umożliwiają instalację Hot-Spotów w miejscach, w których brak jest infrastruktury i możliwości podłączenia Internetu drogą kablową.

Oferujemy kompleksową obsługę zainstalowanych Hot-Spotów oraz ich administrowanie w oparciu o dedykowany system zarządzania TOYA Hot-Spot.